wtorek, 30 sierpnia 2011

Zakończenie programu "Sportowa Świetlica w Mokremlipiu"


28 sierpnia 2011r odbyło się uroczyste zakończenie Programu "Sportowa Świetlica
w Mokremlipiu" współ finansowanego przez Fundusz Inicjatyw Obywatelskich
w okresie od 1 maja 2011 do 31 sierpnia 2011r.                          


W uroczystości tej udział wzieli przedstawiciele władz gminnych w osobach: 
Pan  Jan Sitarz - przewodniczący Rady Gminy w Radecznicy, Pan Mieczysław Malec Prezes Zarządu Gminnego OSP w Radecznicy,  Pan Jarosław Wachowicz - Komendant Gminny OSP w Radecznicy, ks. Józef Bucior - proboszcz parafii Mokrelipie, Panowie Marcin Zymon i Andrzej Kondrat - radni Rady Gminy w Radecznicy.

Uroczystość  rozpoczęła się wręczeniem pucharów zwycięzcom I Mistrzostw Mokregolipia
w konkurencjach sportowych: Bilard, Tenis stołowy, Piłka nożna stołowa, Rzut lotką do celu, oraz dyplomów za udział w projekcie "Sportowa Świetlica w Mokremlipiu". Jak widać niektórzy zdobywali trofea w kilku konkurencjach. Wszyscy uczestnicy otrzymali również skromne nagrody rzeczowe i zostali poczęstowani smacznym obiadem.
W podziękowaniu za  aktywna pomoc w organizacji i prowadzeniu zajęć, jak również za opiekę w wolontariacie nad młodzieżą podczas zajęć sportowych,  okolicznościowy dyplom od Prezesa OSP w Mokremlipiu Pana Stanisława Winiarczyka, otrzymał  sołtys wsi Mokrelipie Pan Piotr Sikora.


Brawa od zebranych i dyplom uznania za napisanie projektu "Sportowa Świetlica w Mokremlipiu" i koordynację zajęć otrzymał Pan Wojciech Kondrat. To głównie dzięki jego ogromnemu zaangażowaniu, uporowi i zdolnościom organizacyjnym cały projekt został pomyślnie zrealizowany i zakończony tak miłą uroczystością.Prezes OSP Mokrelipie nie zapomniał również o Pani Małgorzacie Sikora, która przez cały okres od 1 maja do 31 sierpnia 2011 r sprawowała opiekę dydaktyczno wychowawczą nad młodzieżą uczestniczącą w zajęciach. Jej talent pedagogiczny i urok osobisty sprawiały, że obecność dzieci i młodzieży na zajęciach wynosiła 100% i jeszcze była niekiedy nadwyżka w postaci młodszej siostry czy braciszka uczestnika zajęć.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz