niedziela, 11 września 2011

IV Rajd Rowerowy Jastrzębia Zdebrz


11 września 2011 - 16 osobowa grupa Stowarzyszenia Mokrelipie wzięła udział w IV Ogólnopolskim Roztoczańskim Rajdzie Rowerowym "Jastrzębia Zdebrz"

 O godz. 9.30 Prezes Stowarzyszenia czekał już na swoja grupę.


W Zaburzu przed piękną kapliczką Jezusa Frasobliwego krótki odpoczynek w oczekiwaniu na grupę z Radecznicy, Zaburza i Gorajca.

Trasa niekiedy przebiegała polnymi drogami lecz nikt nie uskarżał się na trudności i z impetem zmierzał do mety rajdu.Krótka przerwa w połowie trasy a po uśmiechach nie widac zmęczenia.


Najtrudniejszy odcinek  z Jędrzejówki ok 1,5 km pod górkę 9% wzniesienia.Nie wszyscy dawali radę by pokonać ten odcinek na rowerach, pieszo też nie było łatwo.


Na mecie rajdu w Hoszni Ordynackiej spotkało sie ponad 850 osób.


Odpoczywaliśmy przy pieknych utworach zespołu "Hawok" ze Stalowej Woli zajadając się wspaniałą grochówką wojskową przygotowaną przez Urząd Gminy Radecznica i zupą cebulową serwowaną przez pracownice Urzędu Gminy Goraj.

Zbiorowe zdjęcie uczestników rajdu

Po powrocie do domu na zakończenie rajdu odbyło sie spotkanie przy ognisku nad stawem. O ile uczestnicy mieli jeszcze sporo sił, wyczerpaniu uległy baterie aparatu i ostatnia fotka wyszła jak widać na załączonym obrazku.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz