wtorek, 8 stycznia 2013

Szkolenia Komputerowe 50+


10 stycznia w godzinach 13.00-15.00 w Bibliotece Gminnej w Radecznicy rozpoczną się bezpłatne zajęcia komputerowe zachęcające do korzystania z internetu, nauki podstaw obsługi komputera i ... wiele innych rzeczy! Zajęcia będą prowadzone przez 18 miesięcy, do czerwca 2014 roku. Z uwagi jednak na niewielką ilość komputerów prosimy o zapisywanie się w Bibliotece Gminnej w Radecznicy tel 84 68 18 179 lub u Pana Andrzeja Kondrata tel. 505 118 213 aby  dopasować terminy i czas zajęć  dla chętnych chcących skorzystać z realizowanych zajęć. Program jest kierowany do osób pokolenia 50+, ale zapisujemy również osoby młodsze, które chcą poznać świat internetu i  urządzeń cyfrowych występujących w naszym środowisku.

Realizować będziemy również szkolenia w domach uczestników zajęć, którzy mają trudności z dojazdem do biblioteki, czy świetlicy, a chcieliby skorzystać z pomocy w ustawieniu komputera, przeglądarki internetowej, zainstalowania Skype`a czy skrzynki e-mail lub uzyskania  innych porad z tym związanych.
Prosimy o kontakt tel. 505 118 213
 
Bardzo chętnie nawiążemy współprace ze świetlicami wyposażonymi w sprzęt komputerowy i dostęp do internetu w innych miejscowościach gminy jak również z miejscowościami dysponującymi pomieszczeniami wyposażonymi w sprzęt komputerowy w sąsiednich  gminach.

Jeśli czytacie ten tekst to znaczy, że  poruszacie się swobodnie w Internecie. Kierujemy jednak tą informację do Was w nadziei, że przekażecie ją swoim rodzicom, babciom,dziadkom, znajomym, sąsiadom i zachęcicie do udziału w zajęciach. Sprawdźmy  razem czy dadzą radę Was w tej wiedzy internetowej dogonić, a może wyprzedzą?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz